Binance sitesinde nasıl bitcoin, ripple ve diğer coinler alınır

Binance kolay kulanımı ,düşük komisyonları ve güçlü altyapısıyla kısa zamanda yatırımcıların gözde borsası oldu. Henüz çok mazisi bulunmayan Çin menşeili borsa, dünya çapında en büyük hacme sahip 5 borsadan biri haline geldi.

Binance para yatırma işlemi için adımlar

Binance üyeliği
Öncelikle buradan üyeliğinizi oluşturmanız gerekiyor. Sağ üst kösede register linkine tıklayınız. Binance’ta hesap doğrulaması yapmadan günlük 2 BTC’ye kadar işlem yapabiliyorsunuz ki bu çok yüksek bir rakam. Diğer borsalarda sizden hesap doğrulaması için bir takım belgeler (kimlik, fotoğraf, fatura vb.) istenirken Binance’ta bu yok.

Bitcoin satın alma ve aktarma
Elinizde hiç Bitcoin yoksa paribu, BTC Türk, Konim gibi yerli borsalardan havale / EFT karşılığı bitcoin alabilirsiniz. Biz bu konuda günlük 500 TL’ye kadar belge göndermeden Bitcoin alabileceğiniz için Paribu’yu öneriyoruz. Belge gönderip, hesap onaylatarak daha yüksek rakamlarda Bitcoin alabilirsiniz. Belge gönderme işlemini yapmak istiyorsanız yukarıda bahsedilen diğer Türk borsalarını da kullanabilirsiniz.

Hollanda icin yakında alt coin alma adımlarını anlatacağız, sorularınız varsa bize mail gönderebilirsiniz, Hollanda için de Binance sitesinde üyelik gerekiyor


  • Popular

  • Latest